DB Multiverse
Not for profit! This comic is not sold online and its authors are NOT paid to do it.
→ → Reading direction → →
Töröljem a küldetésüket, vagy csak késleltessem pár héttel?
Nem... Mindannyiukat egy bolygón tartani gyanús lenne.
Úgy sejtem, hogy... a küldetés közben huny-
nak majd el.
Ezek szerint csak a kis Vegitát és Nappát
hagyjuk
életben.
Mi van
a fiatalokkal?
A többi
csillagharcos
nélkül azt
tehetnénk
velük, amit akarunk.
Bardock-nak és Hanashiá-
nak van két fia.Ígéretesek. Velük is meg-
léphetnénk azt, amit a herceggel.
Jó, tegyünk
így. És készítse-
tek elő egy titkos utat a Vegitára.
Hivatalosan a Dermesztő 16-ra
megyünk.
A bolygóval
történik majd...
egy kis baleset. Ütközés egy meteorral, vagy valami ilyesmi.
19 Június
New avatars: Son Bra
We finish with your favorite (;p) : 112 new avatars for Son Bra!
Of course, other avatars will still come later!
Get into your profile page, select "ALL", click on "Show me only the latest added avatars" to see them!
Colored and gathered by HomolaGábor, Argelios, ZenBuu and Ammar.




Nyelv






































Ne felejtsük el, hogy a DB-ben ki is lett mondva, hogy Vegita esetében valóban ez volt a helyzet.
Az, hogy a két testvérrel is ugyanez történt, kizárólag a mi kitalációnk, hivatalos DBM történetnek minősül.
Természetesen 20 évvel később Dermesztő teljesen megfeledkezett a negyedik csillagharcosról, Raditz pedig nem lett elit harcos, így ő sem számított túl sokat.
A két testvér édesanyjának a nevét ismeritek, azt is mi találtuk ki. Mind a két szülőjük "elit" (vagyis erejük meghaladja a 10,000 egységet), ezért is csalódott bennük mindenki (ugyanezért képezik nevetség tárgyát a többi gyerek szemében).
Apropó, a Csillagharcosok társadalmában senki sem születik elitnek, hanem az ereje által válik azzá. Ezért van az hogy Bardock alsóbb kasztba született, és most az elithez tartozik.