DB Multiverse
Not for profit! This comic is not sold online and its authors are NOT paid to do it.
→ → Reading direction → →
Da otkažem njihove misije, ili ih jednostavno odgodim za koji tjedan?
Ne... zadržavajući ih sve na njihovom planetu bi izgledalo sumnjivo.
Imam osijećaj da će ... umrijeti na dužnosti.
To znači samo da čemo ostaviti malog Vegetu i Nappu žive.
A, djeca? Bez drugih Saiyana s njima možemo raditi što nam je volja.
Bardock i Hanasia imaju dva sina, to je obečavajuće. Možemo ih protjerati kaa i princa.
Dobro,uradimo to. I pripremite taji put na Vegetu. Službeno idemo na planet Frieza 16.
Planet će imati... mali incident. Sudar sa meteorima ili nešto.
19 Lipnja
New avatars: Son Bra
We finish with your favorite (;p) : 112 new avatars for Son Bra!
Of course, other avatars will still come later!
Get into your profile page, select "ALL", click on "Show me only the latest added avatars" to see them!
Colored and gathered by HomolaGábor, Argelios, ZenBuu and Ammar.


Language






































U orginalnom DB-u ovo je orginalno rečeno da je Vegeta.
Za dvojicu braće, to je DBM canon i mi smo to izmislili.
Naravno, Frieza je totalno zaboravio na 4. Saiyana 20 godina kasnije. Raditz nije postao elita, pa ih nije bilo briga za njih.
Sada znate ime majke dvoje braće. Također smo ga izmislili.
Oba njihova roditelja su "elita" (razina moći viša od 10,000)zato su svi razočarani u njihove sinove (ili kao razlog da se smiju zbog druge djece).
Usput, u Saiyan društvu, nisi rođen kao elita, nego zbog svoje moći to postaješ. Zato je Bardock rođen kao slab ratnik, a sad je elita.